ZAPISY NA TURNUS

Zapisy na turnus przyjmujemy telefonicznie pod numerem 603 555 076 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:00

Ośrodek Rehabilitacji Neuron Małe Gacno

Tel: 603 555 076

e-mail: gacno@osrodekneuron.pl

Większość z turnusów może zostać dofinansowane ze środków PFRON. Posiadamy wpis do rejestru OD i OR. Turnusy odbywają się w systemie całorocznym.

Terapie odbywają się w tym samym budynku, w którym miejsca noclegowe, przez co nie ma problemu z uciążliwym przemieszczaniem się. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla pacjenta oraz opiekuna, w naszym Ośrodku zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską. Turnus rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej oraz fizjoterapeutycznej, co pozwala na dobranie indywidualnego planu terapeutycznego dla każdego pacjenta. Na podstawie wywiadu i konsultacji określany jest indywidualny program terapii. Podczas turnusu dwutygodniowego pacjent otrzymuje w pakiecie 48 godzin indywidualnej i intensywnej rehabilitacji. Istnieje możliwość zwiększenia ilości godzin terapii za dodatkową opłatą.

Podstawowa cena turnusu ( z terminarza turnusów) obejmuje :

  • konsultacje lekarską oraz fizjoterapeutyczną
  • indywidualną rehabilitacje dla pacjenta, minimum 4 godziny dziennie, w tym terapie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Istnieje możliwość zwiększenia pakietu dziennego terapii za dodatkową opłatą.
  • zakwaterowanie w pełni przystosowanym pokoju dla osób niepełnosprawnych dla pacjenta oraz opiekuna
  • całodzienne wyżywienie w formie bufetu dla pacjenta oraz opiekuna (możliwość indywidualnego dopasowania diety)
  • całodobową opiekę pielęgniarską

Naszą specjalnością jest maksymalna indywidualizacja terapii. Wstępny program terapeutyczny wraz z wyceną przygotowujemy na podstawie wywiadu oraz dokumentacji pacjenta. Ostateczna cena turnusu uzależniona jest od indywidualnych potrzeb pacjenta, program terapeutyczny dopasowujemy indywidualnie do każdego pacjenta po przeprowadzeniu konsultacji lekarskiej lub fizjoterapeutycznej.

Terapie dodatkowo płatne w pakiecie dziennej rehabilitacji:

  • LOKOMAT®
  • Egzoszkielet Ekso GT®
  • Orteza Seabo®
  • Tlenoterapia hiperbaryczna
  • Mikropolaryzacja mózgu tDCS

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

Na turnus prosimy o zabieranie ze sobą pełnej dokumentacji medycznej, orzeczenia o niepełnosprawności oraz aktualnych zdjęć RTG (stawy biodrowe). Turnus rozpoczyna się w niedziele od godziny 14 obiadem. Zgłoszenie odwołania zajęć rehabilitacyjnych: Rehabilitacja niestacjonarna ( ambulatoryjna ) odwołanie zajęć rehabilitacyjnych musi być zgłoszone do danego punktu ( ośrodka / centrum) minimum 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć ( dyżur całodobowy telefoniczny ). Rehabilitacja stacjonarna: odwołanie zajęć rehabilitacyjnych musi być zgłoszone do osoby dyżurującej minimum o godzinie 6 rano. Niezgłoszone zajęcia są pełnopłatne. Wszystkie nasze ośrodki są dostępne telefonicznie cała dobę.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

Turnusy rehabilitacyjne stacjonarne

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Neuron Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.


Dla pacjentów regularnie przyjeżdżających do NEURON…

…utrzymujemy RABAT od ceny podstawowej – bez dopłat, bez dodatków, itp. rabat dotyczy roku kalendarzowego 2023.

 

RABAT

Udzielamy rabatu od podstawowej ceny turnusu promocja nie dotyczy: zajęć dodatkowych, dopłaty do lokomatu, wszystkich innych dodatków.

Po odbytych 4 tyg. rehabilitacji zniżka 2% na wykupiony 5 i 6 tydzień
Po odbytych 6 tyg. rehabilitacji zniżka 4% na wykupiony 7 i 8 tydzień
Po odbytych 8 tyg. rehabilitacji zniżka 6% na wykupiony 9 i 10 tydzień
Po odbytych 10 tyg. rehabilitacji zniżka 8% na wykupiony 11 i 12 tydzień
Po odbytych 12 tyg. rehabilitacji zniżka 10% na wykupiony 13 i 14 tydzień

Powyższe tygodnie sumują się w obrębie jednego roku kalendarzowego – nie łączą się ze wszystkimi turnusami odbytymi przez lata w ośrodkach Neuron. Rabat nie dotyczy turnusów z dofinansowaniem ze środków PFRON oraz Fundacji im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Neuron Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.

 

Jeśli masz pytania możesz skorzystać z poniższego formularza