Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego

Nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny z dofinansowaniem ze Funduszy Europejskich

Bieżnia rehabilitacyjna RUNNER

Bieżnia rehabilitacyjna RUNNER

Funkcjonalna bieżnia do treningu chodu.

Aparat do fizykoterapii – Intelect Advanced Monochromatic Combo

Aparat do elektroterapii i terapii ultradźwiękowej Intelect Advanced COMBO. Trzy w pełni niezależne kanały terapeutyczne (2 x elektroterapia + 1 x ultradźwięki) z możliwością rozbudowy do pięciu kanałów.
fizyko foto
stół bobath

Stół rehabilitacyjny Bobath

OPIS: Stół Terapeutyczny B-S1.F0 to jednosekcyjny stół przeznaczony neurorehabilitacji metodą Vojty i Bobath. Umożliwia terapeucie przeprowadzenie terapii usprawniania ruchowego u dzieci z zaburzeniami neurologicznymi.

Zestaw REDCORD WORKSTATION PROFESSIONAL z 3 trawersami

System podwieszek REDCORD (dawniej TERAPI MASTER) – nowoczesne urządzenia kinezyterapeutyczne to unikalny i efektywny system do przeprowadzenia ćwiczeń funkcjonalnych metodą S-E-T za pomocą systemu podwieszek. Metoda S-E-T „Sling Exercise Therapy” jest koncepcją bazującą na ćwiczeniach w odciążeniu. Wykorzystuje zasady ćwiczeń w łańcuchach otwartych i zamkniętych. Zastosowanie w rehabilitacji (neurologicznej, ortopedycznej, geriatrycznej, dziecięcej), w sporcie i fitnessie.
redcord 3 trawersy

Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego

Powyższe sprzęty rehabilitacyjne zostały zakupione dzięki realizacji projektu dofinansowanego z Funduszy Europejskich – Fundusz Wsparcia Inwestycyjnego przez Centrum Rehabilitacyjne Neuron Małe Gacno i tam też są dostępne dla naszych Pacjentów.

Cel Projektu: ułatwienie stabilizacji funkcjonowania Neuron Sp. z o.o. w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia pandemii COVID-19.

Efekt Projektu: wprowadzenie do naszej oferty nowej usługi świadczonej za pomocą nowoczesnych urządzeń rehabilitacyjnych:

  • aparatu do elektroterapii, terapii ultradźwiękowej i terapii skojarzonej wraz z głowicą,
  • profesjonalnego zestawu treningowego i rehabilitacyjnego z aparatami, linkami i podwieszkami z wytrzymała konstrukcją sufitową,
  • bieżni rehabilitacyjnej,
  • stołu do rehabilitacji.

Wartość Projektu: 54 569,00 zł

Dofinansowanie z Funduszy Europejskich: 51 840,55 zł

dofinansowanie eu