ZAPISY NA TURNUS TYLKO TELEFONICZNIE

Zapisy na turnus przyjmujemy telefonicznie pod numerem 508 193 676  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Centrum Rehabilitacji Neuron Bydgoszcz Śródmieście

Tel: 508 193 676

e-mail: centrum@osrodekneuron.pl

 

Terapie odbywają się w tym samym budynku, w którym miejsca noclegowe, przez co nie ma problemu z uciążliwym przemieszczaniem się.

Turnus rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej oraz fizjoterapeutycznej, co pozwala na dobranie indywidualnego planu terapeutycznego dla każdego pacjenta. Na podstawie wywiadu i konsultacji określany jest indywidualny program terapii.

Podczas turnusu dwutygodniowego pacjent otrzymuje w pakiecie 48 godzin indywidualnej i intensywnej rehabilitacji. Istnieje możliwość zwiększenia ilości godzin terapii za dodatkową opłatą.

W Centrum Rehabilitacji Neuron Śródmieście nie zapewniamy całodobowej opieki pielęgniarskiej.

Podstawowa cena turnusu obejmuje :

  • konsultacje lekarską oraz fizjoterapeutyczną
  • indywidualną rehabilitacje dla pacjenta, minimum 4 godziny dziennie, w tym terapie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Istnieje możliwość zwiększenia pakietu dziennego terapii za dodatkową opłatą.
  • Terapię Salus Talent®
  • zakwaterowanie w pełni przystosowanym pokoju dla osób niepełnosprawnych dla pacjenta oraz opiekuna
  • całodzienne wyżywienie dla pacjenta oraz opiekuna (możliwość indywidualnego dopasowania diety)

Naszą specjalnością jest maksymalna indywidualizacja terapii. Wstępny program terapeutyczny wraz z wyceną przygotowujemy na podstawie wywiadu oraz dokumentacji pacjenta. Ostateczna cena turnusu uzależniona jest od indywidualnych potrzeb pacjenta, program terapeutyczny dopasowujemy indywidualnie do każdego pacjenta po przeprowadzeniu konsultacji lekarskiej lub fizjoterapeutycznej.

Terapie dodatkowo płatne w pakiecie dziennej rehabilitacji:

  • Orteza Seabo®
  • Tlenoterapia hiperbaryczna
  • Neuropsycholog
  • Terapie LOKOMAT® lub Egzoszkielet EKSO®

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

Na turnus prosimy o zabieranie ze sobą pełnej dokumentacji medycznej, orzeczenia o niepełnosprawności oraz aktualnych zdjęć RTG (stawy biodrowe). Turnus rozpoczyna się w niedziele od godziny 14 obiadem. Zgłoszenie odwołania zajęć rehabilitacyjnych: Rehabilitacja niestacjonarna ( ambulatoryjna ) odwołanie zajęć rehabilitacyjnych musi być zgłoszone do danego punktu ( ośrodka / centrum) minimum 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć ( dyżur całodobowy telefoniczny ). Rehabilitacja stacjonarna: odwołanie zajęć rehabilitacyjnych musi być zgłoszone do osoby dyżurującej minimum o godzinie 6 rano. Niezgłoszone zajęcia są pełnopłatne. Wszystkie nasze ośrodki są dostępne telefonicznie cała dobę.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami!

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Neuron Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.

Jeśli masz pytania, skorzystaj z formularza poniżej