ZAPISY NA TURNUS

Zapisy na turnus przyjmujemy telefonicznie pod numerem 603 555 176 od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00

Centrum Rehabilitacji Neuron Bydgoszcz Fordon

Tel: 603 555 176

e-mail: fordon@osrodekneuron.pl

 

turnusy rehabilitacyjne

Większość z turnusów może zostać dofinansowane ze środków PFRON. Posiadamy wpis do rejestru OD i OR. Turnusy odbywają się w systemie całorocznym. Terapie odbywają się w tym samym budynku, w którym miejsca noclegowe, przez co nie ma problemu z uciążliwym przemieszczaniem się. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa dla pacjenta oraz opiekuna, w naszym Centrum Rehabilitacji Neuron Fordon zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską. Turnus rozpoczyna się od konsultacji lekarskiej oraz fizjoterapeutycznej, co pozwala na dobranie indywidualnego planu terapeutycznego dla każdego pacjenta. Na podstawie wywiadu i konsultacji określany jest indywidualny program terapii. Podczas turnusu dwutygodniowego pacjent otrzymuje w pakiecie 48 godzin indywidualnej i intensywnej rehabilitacji. Istnieje możliwość zwiększenia ilości godzin terapii za dodatkową opłatą.

egzo zdjęcie gacno

Podstawowa cena turnusu ( z terminarza turnusów) obejmuje :

 • konsultacje lekarską oraz fizjoterapeutyczną
 • indywidualną rehabilitacje dla pacjenta, minimum 4 godziny dziennie, w tym terapie z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń. Istnieje możliwość zwiększenia pakietu dziennego terapii za dodatkową opłatą.
 • zakwaterowanie w pełni przystosowanym pokoju dla osób niepełnosprawnych dla pacjenta oraz opiekuna
 • całodzienne wyżywienie w formie bufetu dla pacjenta oraz opiekuna (możliwość indywidualnego dopasowania diety)
 • całodobową opiekę pielęgniarską

 

Naszą specjalnością jest maksymalna indywidualizacja terapii. Wstępny program terapeutyczny wraz z wyceną przygotowujemy na podstawie wywiadu oraz dokumentacji pacjenta. Ostateczna cena turnusu uzależniona jest od indywidualnych potrzeb pacjenta, program terapeutyczny dopasowujemy indywidualnie do każdego pacjenta po przeprowadzeniu konsultacji lekarskiej lub fizjoterapeutycznej.

 

SPRAWY ORGANIZACYJNE:

Na turnus prosimy o zabieranie ze sobą pełnej dokumentacji medycznej, orzeczenia o niepełnosprawności oraz aktualnych zdjęć RTG (stawy biodrowe). Turnus rozpoczyna się w niedziele od godziny 14 obiadem. Zgłoszenie odwołania zajęć rehabilitacyjnych:   Rehabilitacja stacjonarna: odwołanie zajęć rehabilitacyjnych musi być zgłoszone do osoby dyżurującej minimum o godzinie 6 rano. Niezgłoszone zajęcia są pełnopłatne. Wszystkie nasze ośrodki są dostępne telefonicznie cała dobę.

Terapie dodatkowo płatne w pakiecie dziennej rehabilitacji:

 • LOKOMAT®
 • Egzoszkielet Ekso GT®
 • Orteza Seabo®
 • Tlenoterapia hiperbaryczna
 • Mikropolaryzacja mózgu tDCS – tylko MAŁE GACNO
 • Neuropsycholog

 

 

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Neuron Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług.

Zamiast turnusów niestacjonarnych.  Zapraszamy na rehabilitacje dzienną – przy większej ilości godzin, cena ustalana indywidualnie.

Jeśli mieszkasz w Bydgoszczy lub okolicy i chcesz skorzystać z rehabilitacji pod opieką naszych specjalistów zapraszamy do skorzystania z oferty rehabilitacji dziennej (ambulatoryjnej). W trybie ambulatoryjnym realizujemy zajęcia dla niemowląt, dzieci, młodzieży i dorosłych ze schorzeniami neurologicznymi.

 

Rehabilitacja dzienna to:

 • możliwość konsultacji lekarskiej lub fizjoterapeutycznej
 • indywidualnie dobrany plan terapii do potrzeb i możliwości pacjenta
 • rehabilitacja z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń
 • terapia chodu z wykorzystaniem LOKOMAT® lub Egzoszkielet EKSO
 • terapia z wykwalifikowaną kadrą terapeutyczną
 • bogata oferta terapeutyczna w jednym miejscu

 

Zapraszamy do skorzystania z programów terapeutycznych! Istnieje możliwość ułożenia mniejszego lub większego planu terapii – zapraszamy do kontaktu!

lokomat 1

RABAT

Udzielamy rabatu od podstawowej ceny turnusu promocja nie dotyczy: zajęć dodatkowych, dopłaty do lokomatu, wszystkich innych dodatków.

Po odbytych 4 tyg. rehabilitacji zniżka 2% na wykupiony 5 i 6 tydzień
Po odbytych 6 tyg. rehabilitacji zniżka 4% na wykupiony 7 i 8 tydzień
Po odbytych 8 tyg. rehabilitacji zniżka 6% na wykupiony 9 i 10 tydzień
Po odbytych 10 tyg. rehabilitacji zniżka 8% na wykupiony 11 i 12 tydzień
Po odbytych 12 tyg. rehabilitacji zniżka 10% na wykupiony 13 i 14 tydzień

Powyższe tygodnie sumują się w obrębie jednego roku kalendarzowego – nie łączą się ze wszystkimi turnusami odbytymi przez lata w ośrodkach Neuron. Rabat nie dotyczy turnusów z dofinansowaniem ze środków PFRON oraz Fundacji im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim

Jeśli masz pytania skorzystaj z formularza kontaktowego