Podajemy wstępne terminy turnusów w roku 2020 w Ośrodkach Rehabilitacji w Bydgoszczy. Dla Ośrodka w Małym Gacnie jest w trakcie tworzenia, tak aby terminy i  intensywność zabiegów na turnusach była jak najlepiej dopasowana do Państwa potrzeb. CENY zostaną podane w późniejszym terminie (IV kwartał 2019 roku) – uzależnione są od wielu czynników m.in. przepisów prawnych, opłat, dopłat, cen eksploatacji (np. ceny prądu dla firm) itp. –  dlatego nie jesteśmy w stanie podać ich tak wcześnie. ZASTRZEGAMY sobie pełne prawo do modernizacji i nanoszenia zmian w podanych terminach.

 

W ośrodku Bydgoszcz Centrum (ul. Powstańców) nie można korzystać z dofinansowania PFRON. Przepraszamy za utrudnienia spowodowane przepisami prawnymi

Zgłoszenie odwołania zajęć rehabilitacyjnych

Rehabilitacja niestacjonarna ( ambulatoryjna ) odwołanie zajęć rehabilitacyjnych musi być zgłoszone do danego punktu ( ośrodka / centrum) minimum 3 godziny przed rozpoczęciem zajęć ( dyżur całodobowy telefoniczny ).

Rehabilitacja stacjonarna : odwołanie zajęć rehabilitacyjnych musi być zgłoszone do osoby dyżurującej minimum o godzinie 6 rano.

Niezgłoszone zajęcia są pełnopłatne.

Wszystkie nasze ośrodki są dostępne telefonicznie cała dobę.

 

 

[table id=47 /]

[table id=48 /]