post na facebook 940x788 px

Ogromnie cieszymy się, że organizowane przez nas, specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne dla niemowląt i dzieci w Naszym Centrum Neuron Bydgoszcz Śródmieście, zdobyły uznanie i spodobały się tak wielu rodzicom. Dziękujemy, że w roku 2021 wybraliście rehabilitację dla swojego malucha, właśnie u nas.

Stworzyliśmy dla Was coś nowego! Nasze nowe, kolorowe gabinety, z niezbędnym sprzętem do terapii, tak aby wasze pociechy, w komfortowych warunkach osiągały sukcesy. Jest to osobna strefa, przeznaczona dla dzieci – Neuron Kids!

Strefa Neuron Kids znajduje się w tym samym budynku (Neuron Bydgoszcz Śródmieście) w którym możecie skorzystać z zakwaterowania w komfortowych pokojach, z wyposażeniem dla najmłodszych (łóżeczko, wanienka, krzesełko do karmienia oraz inne niezbędne wyposażenie). Nocleg oraz terapia w jednym miejscu!

Turnusy rehabilitacyjne odbywają się przez cały rok, możecie do nas przyjechać w każdy poniedziałek (lub niedziele). Termin ustalacie indywidualnie z nami, w zależności od dostępności miejsc i terapeutów.

Zachęcamy do zapisów, wiele miejsc jest już zarezerwowanych, a organizowane przez nas turnusy są kameralne, więc ilość miejsc jest ograniczona.

Zapisy: 691 368 868 lub 690 047 411

E-mail: kontakt@osrodekneuron.pl

Wspólnie z rodzicem ustalamy z jakich metod i terapii będzie składał się turnus dla Twojego dziecka.

Nasza oferta terapeutyczna to: Vojta, NDT Bobath, MEDEK (zapraszamy również na turnusy medekowe – link do strony — ), neurologopedia, integracja sensoryczna, terapia zaburzeń widzenia (terapia wzroku), mikropolaryzacja. Dla dzieci od 4 roku życia terapia chodu LOKOMAT.

Dodatkowo możecie skorzystać z konsultacji lekarskich z neurologiem, specjalistą rehabilitacji medycznej.